Rönesans ENR dergisindeki en büyük yükselişini gerçekleştirdi

Uluslararası inşat sektörü dergisi Engineering News-Record (ENR), her yıl hazırladığı Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri listesini açıkladı. Rönesans İnşaat, Engineering News Record dergisinin Dünyanın En Büyük Müteahhitlik Şirketleri Listesinde 37. sıraya yerleşti. Şirket, geçtiğimiz yıla göre 16 sıra yükseldi.

Rönesans İnşaat, hâlihazırda Türkiye’nin ikinci en büyük müteahhitlik şirketi konumunda ve Engineering News Record dergisi tarafından hazırlanan Dünyanın En İyi 250 Müteahhitlik Şirketleri listesinde 83. sırada yer alıyor.

Ayrıca, Rönesans İnşaat’ın “Avrupa’nın En Büyük 10. Uluslararası Müteahhitlik Şirketi” olduğunu gururla ilan ederiz.

ENR, tüm dünyadaki müteahhitlik şirketleri için haber, analiz, veri ve fikir sunan haftalık uzmanlık dergisidir. ENR, her yıl en büyük dizayn ve müteahhitlik şirketlerini derecelendirir. Sahibi, Standard & Poors, McGraw-Hill Education, Platts enerji bilgisi hizmetleri ve J.D. Power and Associates’i de kapsayan The McGraw-Hill Companies’dir. Yıllık geliri ve sözleşme verileri, bu derecelendirmeye katılanların seçilmesi açısından en önemli kriterdir.


DİĞER HABERLER